Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Порядок денний
засідання експертно-перевірної 
комісії
Центрального державного електронного архіву України

(м. Київ, вул. Солом’янська, 24)
22 жовтня 2020 року 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 1. Про розгляд опису № 3 документів в електронній формі, що підлягають постійному зберіганню фонду № 36 «Колекція документів в електронній формі з історії українського футболу».
  Доповідач – Кручініна Тетяна начальник відділу формування Національного архівного фонду.
 1. Про розгляд висновку на документи в електронній формі та акту № 4 приймання-передавання документів в електронній формі фонду № 36 «Колекція документів в електронній формі з історії українського футболу».
  Доповідач – Кручініна Тетяна начальник відділу формування Національного архівного фонду.
 1. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки № 5 документів в електронній формі фонду № 36 «Колекція документів в електронній формі з історії українського футболу».
  Доповідач – Горбач Олександр провідний архівіст відділу інформаційних технологій та кіберзахисту.
 1. Про результати проведення експертизи цінності у процесі комплектування архівної колекції «Вибори Президента України 2019» та розгляд експертних висновків локальних копій вебсайтів.
  Доповідач – Набережня Віта головний спеціаліст відділу формування Національного архівного фонду.
 1. Про розгляд списку вебсайтів, прийнятих на постійне зберігання до Центрального державного електронного архіву України, за результатами ініціативного документування «Вибори Президента України 2019».
  Доповідач – Кручініна Тетяна начальник відділу формування Національного архівного фонду.
 1. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки електронного інформаційного ресурсу «Фейсбук-сторінка громадської організації «Спілка архівістів України».
  Доповідач – Горбач Олександр провідний архівіст відділу інформаційних технологій та кіберзахисту.

   Анонси

   5-7 жовтня 2021 року

   Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

   19-22 жовтня 2021 року

   Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

   Всі анонси

   Виставки онлайн

   Click to listen highlighted text!