Click to listen highlighted text!

Презентація  методичних настанов Національним агентством з питань запобігання корупції 

Завідувач сектору управління персоналом та діловодства Надія Аблаєва взяла участь у презентації  методичних настанов «Візування антикорупційним уповноваженим проєктів актів організації публічного сектору», що відбулася за ініціативи Національного агентства з питань запобігання корупції  за допомогою програмного засобу Zoom.

Під час зустрічі спікери агентства детально ознайомили учасників з такими питаннями:
– механізми реалізації антикорупційним уповноваженим функції візування локальних актів;
– практичні типові і нетипові ситуації візування актів уповноваженим;
– кращі практики якісного візування уповноважених, які реально працюють;
– ознайомлення із алгоритмами візування проєктів актів, що сприятиме якісному виконанню вказаної функції.

 

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!