Welcome to   Click to listen highlighted text! Welcome to

Презентація  методичних настанов Національним агентством з питань запобігання корупції 

Завідувач сектору управління персоналом та діловодства Надія Аблаєва взяла участь у презентації  методичних настанов «Візування антикорупційним уповноваженим проєктів актів організації публічного сектору», що відбулася за ініціативи Національного агентства з питань запобігання корупції  за допомогою програмного засобу Zoom.

Під час зустрічі спікери агентства детально ознайомили учасників з такими питаннями:
– механізми реалізації антикорупційним уповноваженим функції візування локальних актів;
– практичні типові і нетипові ситуації візування актів уповноваженим;
– кращі практики якісного візування уповноважених, які реально працюють;
– ознайомлення із алгоритмами візування проєктів актів, що сприятиме якісному виконанню вказаної функції.

 

Назад

Анонси

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Click to listen highlighted text!