Click to listen highlighted text!

Міжнародна науково-практична конференція «Україна: історія, культура, ідентичність»

Працівники ЦДЕА України дистанційно взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Україна: історія, культура, ідентичність», присвяченій 30-й річниці Незалежності України, що успішно відбулася 19-20 серпня 2021 року на базі Одеської національної наукової бібліотеки у змішаному форматі (онлайн/офлайн).

Завданням заходу було визначення місця та ролі інституцій та діячів культури, освіти, науки у процесах державотворення, консолідації суспільства у справі розбудови України як європейської держави, у збереженні та популяризації культурної спадщини України, формуванні у населення України національної ідентичності.

Під час конференції були розглянуті наступні питання:

  • шлях України до державного та національно-культурного відродження: аспекти історії;
  • постаті діячів української культури, науки та освіти в історії українського державотворення;
  • збереження та популяризація культурної спадщини України;
  • роль культурних інституцій у забезпеченні рівного доступу до інформації, знань і культурного надбання України та світу;
  • інноваційні практики у роботі культурних інституцій у розкритті історії та становлення українського державотворення, формування національної ідеї;
  • національно-патріотичне виховання як пріоритетна сфера соціального життя країни, консолідації суспільства у справі розбудови України як європейської держави;
  • роль національних меншин у розвитку українського суспільства;
  • духовні цінності як основа української ідентичності.

Інформаційний лист

Програма

Назад

Анонси

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!