Click to listen highlighted text!

Онлайн-конференція з питань запобігання корупції

Завідувач сектору управління персоналом та діловодства Надія Аблаєва взяла участь в онлайн-конференції, проведеній головним спеціалістом сектору правового забезпечення  Державної архівної служби України Наталією Іванюк, щодо роботи уповноваженої особи з питань запобігання корупції у зв’язку із набуттям чинності Типового положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженого наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 27 травня 2021 року № 277/21. Онлайн-конференція відбулася за допомогою програмного засобу Zoom.

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!