Click to listen highlighted text!

Порядок денний колегії

Центрального державного електронного архіву України

(м. Київ, вул. Солом’янська, 24)
05 листопада  2021 р. 12.00

1. Про стан функціонування та інформаційний супровід офіційного та внутрішнього вебсайтів Центрального державного електронного архіву України в 2021 році.

Доповідач – провідний архівіст відділу забезпечення доступу до документів та використання інформації Йовенко Наталія.
Обговорення, прийняття рішення.

2. Про стан інформатизації архівної справи та захист інформації в Центральному державному електронному архіві України та стан функціонування відомчих інформаційно-телекомунікаційних систем Державної архівної служби України, за роботу яких відповідає ЦДЕА України, в 2021 році.

Доповідач – директор ЦДЕА України Ковтанюк Юрій.
Обговорення, прийняття рішення.

3. Про підготовку проекту бюджетного запиту Центрального державного електронного архіву України на 2022 рік.

Доповідач – завідувач сектором фінансово-економічного забезпечення та бухгалтерського обліку – головний бухгалтер Варченко Наталія.
Обговорення, прийняття рішення.

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!