Click to listen highlighted text!

Семінар для працівників архівних установ України

За ініціативи ЦДЕА України сьогодні відбувся перший семінар із поточного циклу таких заходів на тему: «Вимоги до оформлення документів організаційно-розпорядчого характеру». Дуже раді, що навчання, яке планувалося ЦДЕА України, як внутрішній захід архіву, набуло таких масштабів. Раптом виникла ідея запросити до участі фахівців із Центру галузевого консалтингу та підвищення кваліфікації Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства. Згодом до нас приєдналася Спілка архівістів України, яка взяла організацію заходу на себе, зважаючи, що він охопив бажаючих взяти участь з усієї України, близько 170 архівістів з центральних, обласних, районних адміністрацій, адміністрацій міст та селищ, військових адміністрацій, вишів, науково-дослідних установ та підприємств різної форми власності.

За ініціативи Спілки архівістів України семінар присвячено 15-річчю Центрального державного електронного архіву України (12 травня), Дню вишиванки (19 травня) та Дню науки (21 травня).

Організатори заходу:

  • Спілка архівістів України;
  • Центр галузевого консалтингу та підвищення кваліфікації Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства;
  • Центральний державний електронний архів України.

Спікери семінару:

– модератори:

  • ГАРАНІН Олександр, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник, директор УНДІАСД, Голова Спілки архівістів України;
  • КОВТАНЮК Юрій, кандидат історичних наук, директор ЦДЕА України.

– доповідачі:

  • з питання «Новітні тенденції нормативно-методичного забезпечення організації діловодства та архівної справи» – БОЙКО Віта, кандидатка історичних наук, заступниця директора УНДІАСД;
  • з питання «Національний стандарт України «ДСТУ 4163:2020 Державна уніфікована система документації. Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлення документів» як основоположний нормативний документ у сфері діловодства» – СВЕРДЛИК Зоряна, кандидатка історичних наук, доцентка, в.о. ученого секретаря УНДІАСД;
  • з питання «Підготовка та оформлення організаційно-розпорядчих документів засобами СЕД АСКОД» – СТРАТІЙЧУК Інна, головний спеціаліст сектору управління персоналом та діловодства ЦДЕА України.

Дякуємо доповідачам від УНДІАСД за презентаційні матеріали.

Демонстрацію роботи СЕД «АСКОД» та технічне забезпечення заходу виконували головні спеціалісти відділу цифрових технологій та захисту інформації ЦДЕА України ГОРБАЧ Олександр і ЄВСЄЄВ Костянтин.

Спікери семінару відповіли на всі запитання учасників.

Захід відбувся онлайн за допомогою програмного засобу Google Meet.

Для тих, хто не зміг взяти участь у заході з технічних причин, на їх прохання, семінар буде проведено вдруге 24.05.2022 о 10:00.

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!