Click to listen highlighted text!

Ознайомча онлайн презентація діяльності ЦДЕА України

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк провів ознайомчу онлайн презентацію діяльності архіву викладачам та учням Київської Малої академії наук учнівської молоді та відповів на запитання учасників заходу. Зустріч відбулась на виконання угоди про співпрацю між комунальним позашкільним навчальним закладом «Київська Мала академія наук учнівської молоді» та Центральним державним електронним архівном України від 10.11.2021.

 

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!