Click to listen highlighted text!

Урочисте нагородження переможців конкурсу робіт за 2020 рік

Під час засідання Вченої ради Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства (далі – УНДІАСД) відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу Державної архівної служби України науково-методичних розробок і науково-інформаційних робіт з архівознавства, документознавства, археографії за 2020 рік (наказ Укрдержархіву від 05.07.2021 72), результати якого було оголошено на засіданні Нормативно-методичної комісії Укрдержархіву, що відбулося 24.06.2021.
Працівники ЦДЕА України взяли участь в нагородженні переможців та привітали директора ЦДЕА України, кандидата історичних наук, Юрія Ковтанюка і головного спеціаліста відділу забезпечення збереженості та обліку документів Наталію Передерій з отриманням дипломів I ступеня за розробку «Методичні рекомендації з охорони праці для працівників архівних установ під час карантину та після його скасування».

Нагородження провів в.о. Голови Спілки архівістів України, директор УНДІАСД, кандидат історичних наук, старший науковий співробітник Олександр Гаранін.

Вітаємо всіх переможців!

  

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!