Click to listen highlighted text!

Встановлено обмеження обслуговування користувачів читального залу ЦДЕА України

До уваги користувачів!

Повідомляємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 № 981 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» в ЦДЕА України встановлено обмеження обслуговування користувачів читального залу з метою ефективної та безпечної роботи.
З метою вжиття заходів щодо організації роботи читального залу та особистого прийому громадян, передбачених для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, обслуговування користувачів за допомогою автоматизованого робочого місця, яке виконує функції читального залу, в ЦДЕА України буде здійснюватися вакцинованим співробітником та з дотриманням усіх обмежувальних протиепідемічних заходів!

Попередній обов’язковий запис користувачів здійснюється за телефоном: (044) 246-91-37, електронною адресою:  tsdea_dostup@arch.gov.ua або за допомогою  наших сторінок у соціальних мережах Facebook, Twitter, Instagram.

Також доводимо до вашого відома, що користувачем автоматизованого робочого місця, яке виконує функції читального залу, може бути:

1. Особа, яка досягла 18 років, за наявності негативного результату тестування на
COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до відвідування закладу.

2. Особа яка має документ, що підтверджує:
– отримання повного курсу вакцинації;
– отримання однієї дози дводозної вакцини.

3. Особа, що має міжнародний, внутрішній сертифікат або іноземний сертифікат,
який підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати) або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях.

4. Особа, яка має негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія.

Просимо дотримуватися рекомендацій, що наведені у Пам’ятці користувача щодо відвідування ЦДЕА України в умовах послаблення карантину.

Графік прийому користувачів у Центральному державному електронному архіві України

Бережіть себе!

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!