Click to listen highlighted text!

Засідання Вченої ради УНДІАСД

Директор ЦДЕА України, к.і.н. Юрій Ковтанюк, як член Вченої ради Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, взяв участь у засіданні цього дорадчого органу. Захід відбувся у режимі віддаленого доступу за допомогою програмного засобу Google Meet.

За результатами роботи вченої ради УНДІАСД:
1. Схвалено проєкт звіту з науково-дослідної роботи (далі – НДР) «Проведення наукового аналізу термінології стосовно аудіовізуальних документів з метою уточнення складу і змісту базових термінів, з урахуванням змін, що відбулися у нормативно-правовій базі» та проєкт cловника термінів та визначень понять з архівної справи щодо аудіовізуальних документів, підготовленого під час виконання означеної НДР.
2. Схвалено проєкт проміжного звіту з НДР «Приймання-передавання документів в електронній формі на постійне зберігання».
3. Схвалено проєкт звіту з НДР «Дослідження теоретичних та практичних засад обліку архівної україніки» та проєкт аналітичного огляду із рекомендаціями щодо доцільності та механізмів централізованого обліку архівної україніки, підготовленого під час виконання означеної НДР.
4. Схвалено до друку видання: Записна книга генеалога: практичні поради та формуляри для роботи з архівними документами / автор ідеї О. Новіков, укладач та техн. редактор, канд. істор. наук П. Кушнір, літерат. редак. та дизайнер Ю. Вороніна, голов. редактор Ю. Кушнір. Вінниця : Вид-во ФОП Кушнір Ю. В., 2021. 464 с.

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!