Click to listen highlighted text!

Презентація онлайн-доступу до архівних документів репресивних органів у Криму

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк був присутній на презентації онлайн-доступу до архівних документів репресивних органів та жертв комуністичного тоталітарного режиму в Криму в 1920-х – на початку 1940-х років – спільному проєкті Державної архівної служби України та Галузевого державного архіву Служби безпеки України, що відбулася в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ».

Спікерами заходу виступили Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов і т.в.о. начальника Галузевого державного архіву Служби безпеки України Віталій Литвиненко.

Працівниками ЦДЕА України взято активну участь у створені та наповнені інформаційного ресурсу, що презентовано, до складу якого увійшли цифрові копії документів із 30 справ з фонду 6 (Р) «Фонд кримінальних справ. Припинений» Галузевого державного архіву Служби безпеки України. Документи розміщені в спеціальній рубриці «Архіви Криму», розділі «Цифрові копії документів Галузевого державного архіву Служби безпеки України» офіційного вебпорталу Державної архівної служби України.

До участі у заході були запрошені: працівники Державної архівної служби України, Галузевого державного архіву Служби безпеки України, керівники центральних державних архівів України, Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, громадські діячі, викладачі та студенти київських вишів, представники ЗМІ.

Детальніше на вебпорталі Укрінформ

 

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!