Click to listen highlighted text!

Презентація онлайн-доступу до архівних документів репресивних органів у Криму

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк був присутній на презентації онлайн-доступу до архівних документів репресивних органів та жертв комуністичного тоталітарного режиму в Криму в 1920-х – на початку 1940-х років – спільному проєкті Державної архівної служби України та Галузевого державного архіву Служби безпеки України, що відбулася в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ».

Спікерами заходу виступили Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов і т.в.о. начальника Галузевого державного архіву Служби безпеки України Віталій Литвиненко.

Працівниками ЦДЕА України взято активну участь у створені та наповнені інформаційного ресурсу, що презентовано, до складу якого увійшли цифрові копії документів із 30 справ з фонду 6 (Р) «Фонд кримінальних справ. Припинений» Галузевого державного архіву Служби безпеки України. Документи розміщені в спеціальній рубриці «Архіви Криму», розділі «Цифрові копії документів Галузевого державного архіву Служби безпеки України» офіційного вебпорталу Державної архівної служби України.

До участі у заході були запрошені: працівники Державної архівної служби України, Галузевого державного архіву Служби безпеки України, керівники центральних державних архівів України, Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, громадські діячі, викладачі та студенти київських вишів, представники ЗМІ.

Детальніше на вебпорталі Укрінформ

 

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!