Click to listen highlighted text!

Відзначення професійного свята – Дня працівників архівних установ

Працівники ЦДЕА України були присутні на урочистих зборах, присвячених відзначенню Дня працівників архівних установ, що відбулися за ініціативи Державної архівної служби Україн у  конференц-залі комплексу споруд ЦДАУ України (м. Київ, вул. Солом’янська, 24).

З вітальним словом до архівістів звернувся Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов та привітав присутніх зі святом, подякував за високий професіоналізм і сумління, вагомий внесок у розвиток архівної справи. Кращим працівникам архівної сфери були вручені почесні грамоти та подяки. Серед нагороджених були головний архівіст відділу формування Національного архівного фонду ЦДЕА України Набережня Віта та провідний архівіст відділу забезпечення доступу до документів та використання інформації ЦДЕА України Йовенко Наталія.

 

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!