Click to listen highlighted text!

Публічний звіт Голови Державної архівної служби України за 2021 рік та пріоритети на 2022 рік

15 лютого 2022 року директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк був присутній на публічному звіті Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова  «Про роботу Укрдержархіву, архівних установ і спеціальних установ страхового фонду документації у 2021 році та пріоритети на 2022 рік», що відбувся в приміщенні Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ».

Під час звіту Анатолій Хромов порушив широкий спектр питань – від нормативно-правової роботи відомства, фінансового та кадрового забезпечення до міжнародного співробітництва та пріоритетів діяльності на 2022 рік.

Звіт очільника Укрдержархіву супроводжувався слайдами, що у цифрах і на фактах свідчили про здобутки і завдання, а також тенденції розвитку архівної сфери, спрямовані на інтеграцію вітчизняної архівної галузі у європейський і світовий соціокультурний простір.

Детальніше на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України

Трансляція публічного звіту Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова на каналі YouTube Укрінформу

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!