Click to listen highlighted text!

Семінар для працівників ЦДЕА України «Організація заходів цивільного захисту: «Дії за сигналом «Увага всім!»

Начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів Чернятинська Юлія провела для працівників ЦДЕА України навчальний семінар на тему «Організація заходів цивільного захисту: «Дії за сигналом «Увага всім!» відповідно до Плану проведення навчальних семінарів для працівників Центрального державного електронного архіву України у 2022 році, затвердженого наказом директора ЦДЕА України від 01.12.2021 № 147.

Доповідач ознайомила з алгоритмом дій за сигналом оповіщення «Увага всім!», в залежності від місця знаходження особи, а також зосередила увагу на підготовці «тривожної валізи» та розповіла про правило «двох стін».

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!