Click to listen highlighted text!

Засідання науково-методичної ради ЦДЕА України

Відбулося засідання науково-методичної ради Центрального державного електронного архіву України у режимі віддаленого доступу за допомогою програмного засобу Zoom. У порядку денному було одне питання «Про розгляд Інструкції Центрального державного електронного архіву України з використання програмних засобів для завантаження файлів у хмарні сховища», що розташовані на серверах за кордоном. Запропонована Інструкція була схвалена одноголосно. Натепер, ЦДЕА України готовий технічно і методично до завантаження цифрового контенту архівних установ України у хмарні сховища.

Доповіли – головний спеціаліст відділу цифрових технологій та захисту інформації Олександр Горбач і директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк.

Висловлюємо вдячність членам науково-методичної ради ЦДЕА України, що взяли участь у засіданні за згодою, у такий непростий час:
начальнику відділу цифрового розвитку та цифровізації Державної архівної служби України Дмитру Бородіну, який висловив слова подяки розробникам Інструкції та постійно підтримує ЦДЕА України у його починаннях;
директору  Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства, к.і.н., с.н.с. Олександру Гараніну, який високо оцінив діяльність ЦДЕА України за ініціативність щодо створення хмарних сховищ, що розташовані на серверах за кордоном, та своєчасність підготовки Інструкції, яка підготовлена на високому науковому рівні.

Інструкція Центрального державного електронного архіву України з використання програмних засобів для завантаження файлів у хмарні сховища (pdf, 1,38 Mb)

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!