Click to listen highlighted text!

Слова підтримки з країн Європи

У дні збройної агресії Російської Федерації проти України українським архівістам надходять слова підтримки з різних країн Європи, зокрема на адресу Центрального державного електронного архіву України надійшов лист підтримки від Пітера Кемпбелла-Келі з Великої Британії. В листі пан Пітер надіслав вірш та музичну молитву (у виконанні автора листа Peter Campbell-Kelly plays Biber’s Mystery Sonata No. 16 ‘Passacaglia) за добробут і силу всіх українців, які сьогодні виборюють свободу і майбутнє Української держави.

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!