Click to listen highlighted text!

Спільне засідання групи забезпечення та Ради роботодавців освітніх програм НТУ

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у спільному засіданні групи забезпечення та Ради роботодавців освітніх програм спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» факультету транспортних та інформаційних технологій Національного транспортного університету.

На порядку денному розглядалися питання:

  1. Про результати роботи Атестаційної екзаменаційної комісії зі спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».
  2. Про затвердження освітньо-професійних програм з підготовки здобувачів за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнем освіти спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» на 2022-2026 н.р.
  3. Про затвердження перспективного плану розвитку кафедри інформаційно-аналітичної діяльності та інформаційної безпеки.
Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!