Click to listen highlighted text!

Cтажування реставраторів державних архівів України

Начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів Юлія Чернятинська взяла участь у стажуванні для реставраторів державних архівів України, яке проведено профільними спеціалістами Державної архівної служби України на базі Державного центру збереження документів Національного архівного фонду.

Стажування було проведено за програмою, затвердженою Головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим. 

Під час стажування учасники ознайомилися з теоретичними засадами консерваційно-реставраційного та брошурувально-палітурного оброблення документів, а також відновлення інформації зі згасаючого тексту. Кожен учасник стажування мав можливість застосувати набуті знання на практиці.

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!