Click to listen highlighted text!

Онлайн-зустрічі щодо щодо обговорення пропозицій до проєкту постанови Кабінету Міністрів України

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк на запрошення Державної архівної служби України взяв участь в онлайн-зустрічі щодо обговорення змін до Типової інструкції з документування управлінської інформації в електронній формі та організації роботи з електронними документами в діловодстві, електронного міжвідомчого обміну, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55, та Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання, затвердженного від 11.11.2014 № 1886/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11.11.2014 за № 1421/26198.
Онлайн-зустріч відбулась за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства юстиції України, за участі працівників інших міністерств і центральних органів виконавчої влади, а також розробники інформаційних систем.

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!