Click to listen highlighted text!

Онлайн-засідання Комітету з питань цифрової трансформації Верховної Ради України

За дорученням керівництва Державної архівної служби України директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь в онлайн-засіданні Комітету з питань цифрової трансформації Верховної Ради України щодо обговорення проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення укладення угоди між Україною та Європейським Союзом про взаємне визнання кваліфікованих електронних довірчих послуг та імплементації законодавства Європейського союзу у сфері електронної ідентифікації».

У заході взяли участь працівники Центральної виборчої комісії, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства економіки України, Центрального засвідчувального органу, Національного банку України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної архівної служби, а також експерти Європейського Союзу із Литви.

Після надання роз’яснень, усі пропозиції Державної архівної служби України були схвалені учасниками засідання, крім пропозиції щодо доповнити статтю 8 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» абзацом у такій редакції:
«У разі втрати електронного документа або неможливості відтворення його інформації, зокрема втрати можливості підтвердження юридичної сили, справжності цього документа, оформлена відповідно до чинного законодавства засвідчена паперова копія такого електронного документа застосовується на його заміну з набуттям юридичної сили оригіналу».

На жаль, ця пропозиція надійшла запізно і не розглядалась по процедурі у першому читанні, але була взята до уваги для подальшого розгляду, у тому числі при підготовці змін до інших законодавчих актів.

Назад

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!