Click to listen highlighted text!

Конференція «Медіаграмотність: як не стати заручником російських інформаційних кампаній в умовах війни»

В. о. директора ЦДЕА України Ірина Казімірова та головний спеціаліст відділу забезпечення доступу до документів та використання інформації Інна Очеретяна взяли участь у конференції «Медіаграмотність: як не стати заручником російських інформаційних кампаній в умовах війни», яка відбулася 13 та 20 липня 2022 року за допомогою програмного засобу Zoom.

На конференції виступив завідувач відділенням сучасних інформаційних технологій та медіаграмотності у сфері ЗМІ Укртелерадіопресінституту Денис Замрій, який ознайомив слухачів з основними параметрами і алгоритмами роботи соціальних мереж, надав поняття та оцінку віртуальної інформації, розповів про принципи роботи ботів і ботоферм, мету їх використання та ознаки, за якими вони розпізнаються. Лектор зазначив, що одним з найголовніших принципів боротьби з російською дезінформацією є володіння українською мовою, яка є засобом виявлення діяльності прихованих російських ботів. Також Денис Замрій розповів про можливості просування рейтингу соціальних сторінок, поділився принципами і видами монетизації.

У заході взяли участь понад 40 представників архівних установ України.

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!