Click to listen highlighted text!

Засідання Вченої ради УНДІАСД

Директор ЦДЕА України, кандидат історичних наук Юрій Ковтанюк взяв участь у засіданні Вченої ради Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства як член цієї ради. Захід відбувся у режимі віддаленого доступу за допомогою програмного засобу Zoom.

Порядок денний передбачав розгляд наступних питань:

1. Про результати реалізації тематичного плану замовлення на виконання прикладних наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок у сфері архівної справи у другому кварталі 2022 р.

2. Про рекомендацію присвоєння вченого звання старшого дослідника зі спеціальності 032 – Історія та археологія Залєток Наталії Валеріївні, к.і.н., завідувачу відділу архівознавства УНДІАСД.

3. Різне.


Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!