Click to listen highlighted text!

Виставковий проєкт до 100-ї річниці від дня створення театру «Березіль»

Працівники ЦДЕА України взяли активну участь у створенні документального виставкового проєкту «До 100-ї річниці від дня створення театру «Березіль». Театр «Березіль» став своєрідним каталізатором, що задав потужного імпульсу для розвитку театральної теорії і практики, а також суміжних до театру галузей мистецтва: національної музики і драматичної літератури, сценографії, костюму, декору, образотворчого мистецтва.
Онлайн-виставка презентує цифрові копії  63 документів з 11 державних архівів та опублікована на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України

Афіша

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!