Директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю.С. взяв участь у семінарі “Сучасне діловодство та архівна справа”, що був організований Державною казначейською службою України для працівників підрозділів діловодства територіальних органів Державної казначейської служби України на базі Інституту вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету та виступив з лекцією “Впровадження Порядку роботи з електронним документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання” .
Назад
Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн