Заступника директора Ковтанюка Ю. С. було запрошено на презентацію системи електронного документообігу «Арт-Док» ТОВ «Арт-мастер», до складу якого входить модуль підключення до системи електронної взаємодії органів виконавчої влади та дозволяє організувати роботу з документами у системі взаємодії. Презентація проводилася для керівництва Укрдержархіву у приміщенні кінозалу ЦДКФФА ім. Г. С. Пшеничного. Захід проходив у форматі запитання-відповідь на прикладі діючої системи електронного документообігу.
Назад
Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн