Заступник директора Ковтанюк Ю.С. у складі делегації Укрдержархіву взяв участь у нараді щодо обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про електронний цифровий підпис». Нарада відбулася з ініціативи Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (Держпідприємництво) у приміщені служби. Крім працівників Держпідприємництва, у нараді взяли участь учасники робочої групи з підготовки проекту закону від Міністерства юстиції України та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, а також представники Міністерства доходів і зборів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, ЦЗО, АЦСК та ін. До складу делігації від Укрдержархіву ввійшли начальник відділу нормативно-методичного забезпечення діловодства Денисенко О.В. та начальник відділу ІТ Забенько Ю.І.
Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19 лютого 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у щорічному круглому столі архівістів з міжнародною участю «Оцифрування документів Національного архівного фонду, як пріоритетний напрям цифровізації національних архівів: проблеми та перспективи», який відбудеться у читальному залі Центрального державного  кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного. Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 24. Афіша. Прес-релізАнкета учасника. Online-реєстрація.

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн