Заступник директора Ковтанюк Ю.С. у складі делегації Укрдержархіву взяв участь у нараді щодо обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про електронний цифровий підпис». Нарада відбулася з ініціативи Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (Держпідприємництво) у приміщені служби. Крім працівників Держпідприємництва, у нараді взяли участь учасники робочої групи з підготовки проекту закону від Міністерства юстиції України та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, а також представники Міністерства доходів і зборів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, ЦЗО, АЦСК та ін. До складу делігації від Укрдержархіву ввійшли начальник відділу нормативно-методичного забезпечення діловодства Денисенко О.В. та начальник відділу ІТ Забенько Ю.І.
Назад
Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн