Click to listen highlighted text!

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

12 травня 2022 року

Відбудеться онлайн 5-й щорічний круглий стіл архівістів – «Архівна справа & технології» (Archival affair & Technology), що присвячено 15-річчю створення Центрального державного електронного архіву України та Центрального державного архіву зарубіжної україніки. АнкетаПрес-релізАфіша.

19 травня 2022 року

Для працівників архівних установ України в режимі вебконференції відбудеться онлайн семінар «Вимоги до оформлення документів організаційно-розпорядчого характеру».
Реєстрація учасників  Афіша

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

5-7 жовтня 2021 року

Відбудеться Міжнародна наукова конференція «Бібліотека. Наука. Комунікація. Від управління ресурсами – до управління знаннями”. Місце проведення:  м. Київ, Голосіївський пр., буд. 3, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського. Інформаційний лист.

23-24 вересня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться 6-а Міжнародна наукова конференція «Архівознавство, джерелознавство – тенденції та виклики», організатором якої є Національний архів  Грузії. Реєстраційна форма. Детальніше.

7-11 червня 2021 року

Міжнародна рада архівів організовує програму вебінарів до Міжнародного тижня архівів 2021 #  IAW2021 по трьох напрямках: Підзвітність та прозорість; Співпраця та створення мереж; Різноманітність та інклюзивність, де професіонали та експерти поділяться своїми поглядами на #EpowerweringArchives. Детальніше 

10-11 червня 2021 року

Відбудеться ІІІ Міжнародний круглий стіл «Інформатизація архівної справи: архівні інформаційні ресурси у динамічному розвитку цифрового середовища та задоволенні потреб користувачів» (до Міжнародного тижня архівів). Місце проведення: м. Харків, вул. Маршала Бажанова, 17, Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова. Інформаційний лист.

26-28 травня 2021 року

Відбудеться Дванадцята міжнародна виставка з використанням відеозаписів публічного виступу директора ЦДЕА України, к.і.н. Юрія Ковтанюка на тему «Уніфікація «електронного конверта», призначеного для надсилання вихідних електронних документів та приймання-передавання електронних документів на постійне зберігання» та працівників УНДІАСД. Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа, 1, Київський Палац Спорту. Програма роботи виставки

12 травня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться Четвертий щорічний  круглий стіл архівістів з міжнародною участю «Архівна наука й освіта у довгостроковій перспективі». Детальніше.

 

28 квітня 2021 року

У ЦДЕА України розпочато підготовку до відзначення 28 квітня 2021 року Дня охорони праці відповідно до затвердженого Плану заходів із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2021 році під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР». Детальніше.  Постер.

Детальніше про захід на вебсайті ЦДЕА України

21-22 квітня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться Третя міжнародна наукова конференція «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання». Місце проведення: м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8, Національний авіаційний університет, кафедра історії та документознавства. Інформаційний лист. Електронна форма для реєстрації. Програма.

Детальніше про захід на вебсайті ЦДЕА України

02 квітня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться ІІI Науково-практичний семінар із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади». Місце проведення:  м. Київ, вул. Січових Стрільців, 52-А, Державний заклад вищої освіти «Університет менеджменту освіти» НАПН України. Час проведення: з 11-00 до 13-00. Інформаційний лист.  Електронна форма для реєстрації.

Детальніше про захід на вебсайті ЦДЕА України

06 листопада 2020 р.

О 12:30 відбудеться презентація на тему «Відновлення науково-пошукового інтернет-проєкту «Український мартиролог ХХ століття», спікерами якого виступлять Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов та директор Центрального державного електронного архіву України Юрій Ковтанюк. Місце проведення: Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ», вул. Б. Хмельницького, 8/16. Детальніше.

Детальніше про захід на вебсайті ЦДЕА України

24 вересня 2020 р.

Європейська Комісія організує вебінар на тему eArchiving: Transform the way you preserve data (eArchiving: перетворіть спосіб збереження даних), на якому буде презентовано набір програмних інструментів Database Preservation Toolkit (DBPTK) від розробника @KEEPSOLUTIONS, призначений для зберігання реляційних баз даних у стандартному архівному форматі. Вебінар відбудеться у межах циклу семінарів, що проводить  Європейська Комісія на власному майданчику протягом 2020 року. Час проведення – 10:00-11:15. Реєстрація

Інформація про захід

9 червня 2020 року

О 10:10 у прямому ефірі програми «Імператив» на UA: Радіо Культура директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк розповість про роль і місце архівів в інформаційному онлайн просторі в умовах протидії сучасним загрозам поширення дезінформації. 

Детальніше про захід на вебсайті ЦДЕА України

26 лютого 2020 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у відкритій зустрічі з українським мандрівником, науковцем, письменником, фондоутворювачем ЦДЕА України Валерієм Петущаком з нагоди його 80-річчя. Захід відбудеться о 14:00 в конференц-залі комплексу споруд центральних державних архівних установ України за адресою: м. Київ, вул. Солом’янська, 24. Прес-реліз. Афіша

Детальніше про захід на вебсайті ЦДЕА України

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!