Cемінар з підвищення кваліфікації для працівників архівних установ

Працівники ЦДЕА України взяли участь у семінарі з підвищення кваліфікації для працівників архівних установ: «Культура діловодства (на прикладі організації служби діловодства Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства)», організований за ініціативи Спілки архівістів України та Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства.

Захід відбувся в приміщенні актового залу Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного (м. Київ, вул. Солом’янська, 24) та зібрав близько 30 учасників.

Також у навчанні взяли участь співробітники: Центрального державного архіву зарубіжної україніки; Центрального державного кінофотофоноархіву України ім. Г. С. Пшеничного; Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства; Спілки архівістів України. 

Програма семінару

Назад

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн