CERT-UA попереджає про кібератаки

Державний центр кіберзахисту CERT-UA Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України попереджає про кібератаки на державні органи з використанням шкідливого програмного забезпечення Pterodo хакерського угрупування Armageddon/Gamaredon.

Особливістю цих кібератак є те, що вони розповсюджуються через систему електронного документообігу на базі програмного забезпечення «АСКОД», яку використовує велика кількість організацій України.

Використання в системах електронного документообігу на робочих станціях або серверах неоновлених/неліцензійних версій «Microsoft Office» та відсутність встановленого антивірусного програмного забезпечення є потенційною критичною загрозою, яка наразі використовується зловмисниками для зараження серверів, на яких встановлено «АСКОД».

При виявленні підозрілої активності на серверах «АСКОД» рекомендовано негайно повідомляти CERT-UA на пошту cert@cert.gov.ua.

Детальніше.

Назад

Анонси

21-22 квітня 2021 року

В режимі онлайн відбудеться Третя міжнародна наукова конференція «Історико-культурна спадщина: збереження, доступ, використання». Місце проведення: м. Київ, просп. Космонавта Комарова, 1, корпус 8, Національний авіаційний університет, кафедра історії та документознавства. Інформаційний лист.  Електронна форма для реєстрації.

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Всі анонси

Виставки онлайн