Click to listen highlighted text!

Автоматизація документообігу

DOCFLOW Україна 2009: 5 років разом з українським ринком ECM & BPM систем

У період складної економічної ситуації усе активніше встає потреба мінімізації витрат на забезпечення діяльності будяких підприємств та установ. Автоматизація бізнес процесів – це прямий шлях до скорочення операційних витрат.В наш час важко переоцінити значення впорядкованого документообігу. Автоматизація роботи з документами має найважливіше значення для підвищення ефективності діяльності будяких установ і підприємств.Значення автоматизації документообігу підтверджуються постановами Уряду про електроонно – цифровий підпис та електронний документообіг.

15 вересня 2009 року в Києві пройшла ювілейна П’ята науково-технічна конференція-виставка DOCFLOW Україна 2009. На конференції традиційно були представлені як провідні гравці світового ринку систем електронного документообігу (ECM) і систем управління бізнес процесами (BPM), так і локальні розробники систем з України і країн СНД. При зміні економічних умов крупні гравці прагнуть розширити свою долю ринку(цього року український ринок став пріоритетнішим для локальних розробників з Росії і Білорусії), тоді як багато невеликих компаній зазнають труднощі в роботі.

Цього року в DOCFLOW Україна взяло участь 24 вітчизняних і зарубіжних компаній, в 8-мі секціях прочитано 24 доповіді, працювало 22 виставкових стенду. Генеральним спонсором конференції-виставки виступила компанія Microsoft, спонсорами –компанії EMC, FUJITSU Deutschland GmbH, Летограф IBA, Корссис, Нетком Текнолоджі. Кількість відвідувачів залишилася на рівні минулого року, причому цього року біля 60% що відвідали виставку – професіонали в області електронного документообігу, добре знаються на термінології і активно стежать за розвитком цієї галузі.

На хвилі економічних хвилювань активізувалися представники державних і фінансових структур – традиційні споживачі ECM&BPM технологій. Головним чином це обумовлено тим, що впровадження рішень в області електронного документообігу дозволяє економити засоби організацій і все більше з них переходять від канцелярського документообігу до управління бізнес-процесами.

За минулий час, з дня проведення першої конференції-виставки DOCFLOW Україна, п’ять років вітчизняний ринок систем електронного документообігу якісно змінився, пройшовши еволюцію від рішень, написаних на замовлення, до промислових BMP-систем.
Останні дозволяють не лише автоматизувати актуальні бізнес-процеси, але і швидко, без залучення виконавця вносити необхідні зміни згодом. На сьогоднішній день на ринку спостерігається інтенсивний розвиток саме таких систем, що залишиться головним трендом в цій галузі на найближчі декілька років.

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!