Автоматизація документообігу

DOCFLOW Україна 2009: 5 років разом з українським ринком ECM & BPM систем

У період складної економічної ситуації усе активніше встає потреба мінімізації витрат на забезпечення діяльності будяких підприємств та установ. Автоматизація бізнес процесів – це прямий шлях до скорочення операційних витрат.В наш час важко переоцінити значення впорядкованого документообігу. Автоматизація роботи з документами має найважливіше значення для підвищення ефективності діяльності будяких установ і підприємств.Значення автоматизації документообігу підтверджуються постановами Уряду про електроонно – цифровий підпис та електронний документообіг.

15 вересня 2009 року в Києві пройшла ювілейна П’ята науково-технічна конференція-виставка DOCFLOW Україна 2009. На конференції традиційно були представлені як провідні гравці світового ринку систем електронного документообігу (ECM) і систем управління бізнес процесами (BPM), так і локальні розробники систем з України і країн СНД. При зміні економічних умов крупні гравці прагнуть розширити свою долю ринку(цього року український ринок став пріоритетнішим для локальних розробників з Росії і Білорусії), тоді як багато невеликих компаній зазнають труднощі в роботі.

Цього року в DOCFLOW Україна взяло участь 24 вітчизняних і зарубіжних компаній, в 8-мі секціях прочитано 24 доповіді, працювало 22 виставкових стенду. Генеральним спонсором конференції-виставки виступила компанія Microsoft, спонсорами –компанії EMC, FUJITSU Deutschland GmbH, Летограф IBA, Корссис, Нетком Текнолоджі. Кількість відвідувачів залишилася на рівні минулого року, причому цього року біля 60% що відвідали виставку – професіонали в області електронного документообігу, добре знаються на термінології і активно стежать за розвитком цієї галузі.

На хвилі економічних хвилювань активізувалися представники державних і фінансових структур – традиційні споживачі ECM&BPM технологій. Головним чином це обумовлено тим, що впровадження рішень в області електронного документообігу дозволяє економити засоби організацій і все більше з них переходять від канцелярського документообігу до управління бізнес-процесами.

За минулий час, з дня проведення першої конференції-виставки DOCFLOW Україна, п’ять років вітчизняний ринок систем електронного документообігу якісно змінився, пройшовши еволюцію від рішень, написаних на замовлення, до промислових BMP-систем.
Останні дозволяють не лише автоматизувати актуальні бізнес-процеси, але і швидко, без залучення виконавця вносити необхідні зміни згодом. На сьогоднішній день на ринку спостерігається інтенсивний розвиток саме таких систем, що залишиться головним трендом в цій галузі на найближчі декілька років.

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

6 грудня 2018 року

Відбудеться відкрита дискусія на тему: «Проблемні питання дотримання авторських та суміжних прав у діяльності державних архівів».
Місце проведення: конференц-зал ЦДАМЛМ України (м. Київ, вул. Володимирська, 22А).
Початок об 11.00.
Анкета учасникаДетальніше

Виставки онлайн