Click to listen highlighted text!

База даних цифрових копій документів архівів Криму

Працівниками ЦДЕА України взято активну участь у створені та наповнені інформаційного ресурсу «Документи архівів Криму», що оприлюднено на офіційному вебпорталі  Державної архівної служби України та презентовано Головою Укрдержархіву Анатолієм Хромовим на пресконференції «[Не] втрачені архіви Криму», яка відбулася 16.07.2021 в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16.). Детальніше. Дивись відеозапис заходу на YouTube!

До складу зазначеного інформаційного ресурсу увійшли цифрові копії метричних книг Державного архіву в Автономній Республіці Крим та Державного архіву м. Севастополя, отримані від корпорації FamilySearch International (США) та Страхового фонду документації України. Працівники ЦДЕА України продовжують роботу щодо наповнення ресурсу новими цифровими копіями.

 

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

4–6 жовтня 2022 року

Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського запрошує взяти участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Бібліотека. Наука. Комунікація. Інноваційні трансформації ресурсів і послуг», м. Київ. Програма. Інформаційний лист. Вимоги до оформлення тез.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!