Click to listen highlighted text!

База даних цифрових копій документів архівів Криму

Працівниками ЦДЕА України взято активну участь у створені та наповнені інформаційного ресурсу «Документи архівів Криму», що оприлюднено на офіційному вебпорталі  Державної архівної служби України та презентовано Головою Укрдержархіву Анатолієм Хромовим на пресконференції «[Не] втрачені архіви Криму», яка відбулася 16.07.2021 в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16.). Детальніше. Дивись відеозапис заходу на YouTube!

До складу зазначеного інформаційного ресурсу увійшли цифрові копії метричних книг Державного архіву в Автономній Республіці Крим та Державного архіву м. Севастополя, отримані від корпорації FamilySearch International (США) та Страхового фонду документації України. Працівники ЦДЕА України продовжують роботу щодо наповнення ресурсу новими цифровими копіями.

 

Назад

Анонси

19-22 жовтня 2021 року

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 року.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!