Click to listen highlighted text!

Порядок денний

засідання експертно-перевірної комісії

Центрального державного електронного архіву України

(м. Київ, вул. Солом’янська, 24)

25 серпня 2021 року 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 1. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколів технічної перевірки локальних копій вебсайтів фонду № 38 «Архівна колекція «COVID-19» за результатами ініціативного документування та акта про вилучення для знищення локальних копій вебсайтів, не внесених до фонду № 38 «Архівна колекція «COVID-19».
  Доповідач – Грищенко Максим, провідний архівіст відділу цифрових технологій та захисту інформації.
 1. Про результати проведення експертизи цінності у процесі комплектування фонду № 38 «Архівна колекція «COVID-19» та розгляд експертних висновків локальних копій вебсайтів.
  Доповідач – Набережня Віта, головний спеціаліст відділу формування Національного архівного фонду.
 1. Про розгляд списку вебсайтів, прийнятих на постійне зберігання до Центрального державного електронного архіву України, за результатами ініціативного документування фонду № 38 «Архівна колекція «COVID-19».
  Доповідач – Кручініна Тетяна, начальник відділу формування Національного архівного фонду.
 1. Про результати проведення експертизи цінності електронного інформаційного ресурсу фонду № 33 «Електронні інформаційні ресурси ліквідованих, реорганізованих органів влади».
  Доповідач – Набережня Віта, головний спеціаліст відділу формування Національного архівного фонду.
 1. Про розгляд опису № 3 документів в електронній формі, що підлягають постійному зберіганню фонду № 9 «Петущак Валерій Дісанович (р.н. 1939) – український мандрівник, науковець, письменник».
  Доповідач – Набережня Віта, головний спеціаліст відділу формування Національного архівного фонду.
 1. Про розгляд опису № 1 колекції архівних електронних інформаційних ресурсів, що підлягає постійному зберіганню фонду № 32 «Парламентські вибори 2019: колекція архівних електронних інформаційних ресурсів».
  Доповідач – Чернятинська Юлія, начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів.
 1. Про розгляд опису № 7 аудіовізуальних документів в електронній формі за 2017 рік фонду № 22 «Літопис Центрального державного електронного архіву України: колекція аудіовізуальних документів в електронній формі» та розгляд акта № 8 про вилучення для знищення аудіовізуальних документів в електронній формі ЦДЕА України за 2017 рік.
  Доповідач – Очеретяна Інна, головний спеціаліст відділу забезпечення доступу до документів та використання інформації.
 1. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки документів в електронній формі, що підлягають постійному зберіганню, переданих Балюрою О. О.
  Доповідач – Грищенко Максим, провідний архівіст відділу цифрових технологій та захисту інформації.
 2. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки документів в електронній формі, що підлягають постійному зберіганню, переданих Карлом-Хайнцом Оерманном.
  Доповідач – Грищенко Максим, провідний архівіст відділу цифрових технологій та захисту інформації.

    Анонси

    Жовтень 2025 року

    Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

    Всі анонси

    Виставки онлайн

    Клацніть для прослуховування виділеного тексту!