Експертно-перевірна комісія

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України

(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

05 березня 2013 р. 14.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України


 1. Про розгляд та схвалення звіту про роботу експертно-перевірної комісії Центрального державного електронного архіву України за 2012 рік.

  Доповідач – заступник директора Ковтанюк Ю. С.

 2. Про схвалення списку веб-сайтів, прийнятих на державне зберігання до ЦДЕА України, за результатами ініціативного документування «Євро-2012».

  Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.

 3. Про схвалення акту про вилучення для знищення копій веб-сайтів не внесених до колекції «Євро-2012» за результатами ініціативного документування.

  Доповідач – головний спеціаліст відділу інформаційних технологій Купрунець Т. Я.

 4. Про розгляд історичної довідки Державної установи «Український центр інформаційних технологій та Національного Реєстру» Міністерства охорони здоров’я України та cхвалення опису копії електронного інформаційного ресурсу «Державний реєстр України осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в електронній формі станом на 25 грудня 2012 р.».

  Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.

 5. Про попередній розгляд документів: експертного висновку та історичної довідки ліквідованого Указом Президента України від 09.12.2010 № 1085/2010 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» Державного комітету України у справах національностей та релігій та опису електронного інформаційного ресурсу «Офіційний веб-сайт Державного комітету України у справах національностей та релігій».

  Доповідач – головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Радченко С.В.

 6. Про розгляд та погодження Положення про експертно-перевірну комісію Центрального державного електронного архіву України.

  Доповідач – заступник директора Ковтанюк Ю. С.

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

15 листопада 2018 року

Відбудеться навчальний семінар для працівників ЦДЕА України з метою підвищення рівня володіння державною мовою. Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 24, ЦДЕА України, кім. 126.

12-16 листопада 2018 року

Відбудеться стажування представників ЦДЕА України та Державного центру збереження документів НАФ за напрямами: електронний документ, оцифровка документів; реставрація архівних документів. Місце проведення: м. Варшава, Республіка Польща. Програма 1. Програма 2.

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн