Click to listen highlighted text!

Експертно-перевірна комісія

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України

(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

05 березня 2013 р. 14.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України


 1. Про розгляд та схвалення звіту про роботу експертно-перевірної комісії Центрального державного електронного архіву України за 2012 рік.

  Доповідач – заступник директора Ковтанюк Ю. С.

 2. Про схвалення списку веб-сайтів, прийнятих на державне зберігання до ЦДЕА України, за результатами ініціативного документування «Євро-2012».

  Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.

 3. Про схвалення акту про вилучення для знищення копій веб-сайтів не внесених до колекції «Євро-2012» за результатами ініціативного документування.

  Доповідач – головний спеціаліст відділу інформаційних технологій Купрунець Т. Я.

 4. Про розгляд історичної довідки Державної установи «Український центр інформаційних технологій та Національного Реєстру» Міністерства охорони здоров’я України та cхвалення опису копії електронного інформаційного ресурсу «Державний реєстр України осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в електронній формі станом на 25 грудня 2012 р.».

  Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.

 5. Про попередній розгляд документів: експертного висновку та історичної довідки ліквідованого Указом Президента України від 09.12.2010 № 1085/2010 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» Державного комітету України у справах національностей та релігій та опису електронного інформаційного ресурсу «Офіційний веб-сайт Державного комітету України у справах національностей та релігій».

  Доповідач – головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Радченко С.В.

 6. Про розгляд та погодження Положення про експертно-перевірну комісію Центрального державного електронного архіву України.

  Доповідач – заступник директора Ковтанюк Ю. С.

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!