Експертно-перевірна комісія

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України

(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

05 березня 2013 р. 14.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України


 1. Про розгляд та схвалення звіту про роботу експертно-перевірної комісії Центрального державного електронного архіву України за 2012 рік.

  Доповідач – заступник директора Ковтанюк Ю. С.

 2. Про схвалення списку веб-сайтів, прийнятих на державне зберігання до ЦДЕА України, за результатами ініціативного документування «Євро-2012».

  Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.

 3. Про схвалення акту про вилучення для знищення копій веб-сайтів не внесених до колекції «Євро-2012» за результатами ініціативного документування.

  Доповідач – головний спеціаліст відділу інформаційних технологій Купрунець Т. Я.

 4. Про розгляд історичної довідки Державної установи «Український центр інформаційних технологій та Національного Реєстру» Міністерства охорони здоров’я України та cхвалення опису копії електронного інформаційного ресурсу «Державний реєстр України осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в електронній формі станом на 25 грудня 2012 р.».

  Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.

 5. Про попередній розгляд документів: експертного висновку та історичної довідки ліквідованого Указом Президента України від 09.12.2010 № 1085/2010 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» Державного комітету України у справах національностей та релігій та опису електронного інформаційного ресурсу «Офіційний веб-сайт Державного комітету України у справах національностей та релігій».

  Доповідач – головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Радченко С.В.

 6. Про розгляд та погодження Положення про експертно-перевірну комісію Центрального державного електронного архіву України.

  Доповідач – заступник директора Ковтанюк Ю. С.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн