Експертно-перевірна комісія

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

02 березня 2015 р. 14.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 1. Про розгляд звіту про роботу експертно-перевірної комісії ЦДЕА України за 2014 рік.Доповідач – виконуючий обов’язки директора Ковтанюк Ю.С.
 2. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколів технічної перевірки локальних копій веб-сайтів архівної колекції «До 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» за результатами ініціативного документування.Доповідач – головний спеціаліст відділу інформаційних технологій Фіткулін О.Т.
 3. Про розгляд доповнення до історичної довідки веб-сайта «Союз Народна Пам’ять», який планується включити до архівної колекції «До 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» за результатами ініціативного документування.Доповідач — головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Чернятинська Ю. Г.
 4. Про результати проведення експертизи цінності у процесі комплектування архівної колекції «До 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» та розгляд експертних висновків локальних копій веб-сайтів архівної колекції.Доповідач — головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Чернятинська Ю. Г.
 5. Про розгляд списку веб-сайтів, прийнятих на постійне зберігання до ЦДЕА України, за результатами ініціативного документування «До 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».Доповідач — начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
 6. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки документів особового походження в електронній формі, переданих Тримбачем С.В.Доповідач — головний спеціаліст відділу інформаційних технологій Фіткулін О.Т.
 7. Про розгляд попереднього списку веб-сайтів, які бажано взяти на постійне зберігання до ЦДЕА України, за результатами ініціативного документування «Краєзнавство та народне мистецтво України».Доповідач — начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
 8. Про розгляд історичних довідок веб-сайтів, які планується включити в архівну колекцію «Краєзнавство та народне мистецтво України» за результатами ініціативного документування.Доповідач — головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Чернятинська Ю. Г.
 9. Про результати проведення експертизи цінності документів та розгляд описів справ постійного зберігання та з кадрових питань за 2009-2010 роки сектора кадрової та режимно-секретної роботи та опису справ постійного зберігання керівництва ЦДЕА України за 2009-2010 роки.Доповідач — завідувач сектором кадрової та режимно-секретної роботи Романчук Н.В.
 10. Про розгляд списку юридичних осіб — джерел формування Національного архівного фонду, які передають документи до Центрального державного електронного архіву України (список джерел комплектування ЦДЕА України).Доповідач — начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
 11. Про розгляд списку фізичних осіб — джерел формування Національного архівного фонду, які передають документи до Центрального державного електронного архіву України (список джерел комплектування ЦДЕА України).Доповідач — начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн