Click to listen highlighted text!

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська, 24)

08 вересня 2017 р. 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 1. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки локальної копії веб-сайта «Наш полк. Перемога. Одна на всіх» архівної колекції «До 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» за результатами ініціативного документування.
  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації Сухомлин  О. В.
 2. Про результати проведення експертизи цінності у процесі комплектування архівної колекції «До 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» та розгляд експертного висновку локальної копії веб-сайта «Наш полк. Перемога. Одна на всіх».
  Доповідач – провідний архівіст відділу формування Національного архівного фонду Чєканова О. В.
 3. Про розгляд акта про вилучення для знищення локальних копій веб-сайту «Наш полк. Перемога. Одна на всіх» не внесених до архівної колекції «До 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» за результатами ініціативного документування.
  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації Сухомлин О. В.
 4. Про розгляд списку веб–сайтів, прийнятих на постійне зберігання до ЦДЕА України, за результатами ініціативного документування «До 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».
  Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 5. Про розгляд висновку № 2 на документи особового походження в електронній формі та опису № 2 первинного розбирання документів особового походження в електронній формі Кузьменка А. В.           Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 6. Про розгляд акта № 2 про результати експертизи цінності документів в електронній формі Кузьменка А. В. та акта № 2 приймання-передавання документів особового походження в електронній формі на постійне зберігання.
  Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 7. Про розгляд опису № 3 аудіовізуальних документів в електронній формі за 2013 рік фонду № 22 «Літопис Центрального державного електронного архіву України: колекція аудіовізуальних документів в електронній формі» та розгляд акта про вилучення для знищення аудіовізуальних документів в електронній формі Центрального державного електронного архіву України за 2013 рік.
  Доповідач – провідний архівіст відділу використання інформації документів Йовенко Н. В.

Анонси

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!