Експертно-перевірна комісія

Діяльність експертно-перевірної комісії

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська, 24)

08 вересня 2017 р. 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 1. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки локальної копії веб-сайта «Наш полк. Перемога. Одна на всіх» архівної колекції «До 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» за результатами ініціативного документування.
  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації Сухомлин  О. В.
 2. Про результати проведення експертизи цінності у процесі комплектування архівної колекції «До 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» та розгляд експертного висновку локальної копії веб-сайта «Наш полк. Перемога. Одна на всіх».
  Доповідач – провідний архівіст відділу формування Національного архівного фонду Чєканова О. В.
 3. Про розгляд акта про вилучення для знищення локальних копій веб-сайту «Наш полк. Перемога. Одна на всіх» не внесених до архівної колекції «До 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» за результатами ініціативного документування.
  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації Сухомлин О. В.
 4. Про розгляд списку веб–сайтів, прийнятих на постійне зберігання до ЦДЕА України, за результатами ініціативного документування «До 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».
  Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 5. Про розгляд висновку № 2 на документи особового походження в електронній формі та опису № 2 первинного розбирання документів особового походження в електронній формі Кузьменка А. В.           Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 6. Про розгляд акта № 2 про результати експертизи цінності документів в електронній формі Кузьменка А. В. та акта № 2 приймання-передавання документів особового походження в електронній формі на постійне зберігання.
  Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 7. Про розгляд опису № 3 аудіовізуальних документів в електронній формі за 2013 рік фонду № 22 «Літопис Центрального державного електронного архіву України: колекція аудіовізуальних документів в електронній формі» та розгляд акта про вилучення для знищення аудіовізуальних документів в електронній формі Центрального державного електронного архіву України за 2013 рік.
  Доповідач – провідний архівіст відділу використання інформації документів Йовенко Н. В.
Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

15 листопада 2018 року

Відбудеться навчальний семінар для працівників ЦДЕА України з метою підвищення рівня володіння державною мовою. Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 24, ЦДЕА України, кім. 126.

12-16 листопада 2018 року

Відбудеться стажування представників ЦДЕА України та Державного центру збереження документів НАФ за напрямами: електронний документ, оцифровка документів; реставрація архівних документів. Місце проведення: м. Варшава, Республіка Польща. Програма 1. Програма 2.

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн