Експертно-перевірна комісія

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

09 вересня 2015 р. 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

  1. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки електронних інформаційних ресурсів, переданих Державною архівною службою України.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  2. Про розгляд експертних висновків на електронні інформаційні ресурси, переданих Державною архівною службою України, поданих на розгляд ЕПК ЦДЕА України.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  3. Про розгляд опису № 1 «Електронні інформаційні ресурси Державної архівної служби України» за 2000-2015 роки.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  4. Про розгляд опису № 2 документів в електронній формі, що підлягають постійному зберіганню, переданих Тримбачем С.В.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  5. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки електронних інформаційних ресурсів, переданих Державною службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  6. Про результати проведення експертизи цінності документів та розгляд описів справ постійного зберігання та з кадрових питань за 2009-2010 роки фінансово-економічного сектора ЦДЕА України.Доповідач – завідувач фінансово-економічного сектора Варченко Н.А.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

 27-28 травня 2019 року

Відбудеться міжнародна наукова конференція «Архіви, бібліотеки і музеї як інститути соціальної пам’яті людства». Організаторами заходу виступили: Департамент з архівів та діловодства Міністерства юстиції Республіки Білорусь, Національна бібліотека Білорусі, Історичний факультет Білоруського державного університету. Місце проведення: м. Мінськ, Республіка Білорусь. Програма конференції.

20-21 червня 2019 року

До 50-річчя Центрального державного науково-технічного архіву України відбудеться засідання Міжнародного круглого столу «Проблеми інформатизації архівної справи: цифровізація як засіб забезпечення потреб інформаційного суспільства». Місце проведення: м. Харків, ХНУ імені В. Н. Каразіна. Онлайн-запрошення. Інформаційний лист. Заявка. Афіша.

Виставки онлайн