Експертно-перевірна комісія

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

09 вересня 2015 р. 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

  1. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки електронних інформаційних ресурсів, переданих Державною архівною службою України.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  2. Про розгляд експертних висновків на електронні інформаційні ресурси, переданих Державною архівною службою України, поданих на розгляд ЕПК ЦДЕА України.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  3. Про розгляд опису № 1 «Електронні інформаційні ресурси Державної архівної служби України» за 2000-2015 роки.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  4. Про розгляд опису № 2 документів в електронній формі, що підлягають постійному зберіганню, переданих Тримбачем С.В.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  5. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки електронних інформаційних ресурсів, переданих Державною службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  6. Про результати проведення експертизи цінності документів та розгляд описів справ постійного зберігання та з кадрових питань за 2009-2010 роки фінансово-економічного сектора ЦДЕА України.Доповідач – завідувач фінансово-економічного сектора Варченко Н.А.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн