Експертно-перевірна комісія

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

09 вересня 2015 р. 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

  1. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки електронних інформаційних ресурсів, переданих Державною архівною службою України.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  2. Про розгляд експертних висновків на електронні інформаційні ресурси, переданих Державною архівною службою України, поданих на розгляд ЕПК ЦДЕА України.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  3. Про розгляд опису № 1 «Електронні інформаційні ресурси Державної архівної служби України» за 2000-2015 роки.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  4. Про розгляд опису № 2 документів в електронній формі, що підлягають постійному зберіганню, переданих Тримбачем С.В.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  5. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки електронних інформаційних ресурсів, переданих Державною службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  6. Про результати проведення експертизи цінності документів та розгляд описів справ постійного зберігання та з кадрових питань за 2009-2010 роки фінансово-економічного сектора ЦДЕА України.Доповідач – завідувач фінансово-економічного сектора Варченко Н.А.
Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

6 грудня 2018 року

Відбудеться відкрита дискусія на тему: «Проблемні питання дотримання авторських та суміжних прав у діяльності державних архівів».
Місце проведення: конференц-зал ЦДАМЛМ України (м. Київ, вул. Володимирська, 22А).
Початок об 11.00.
Анкета учасникаДетальніше

Виставки онлайн