Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська, 24)

10 серпня 2017 р. 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

  1. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки документів особового походження в електронній формі Кузьменка А. В.Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації Горбач  О. С.
  2. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки локальної копії веб-сайту «Наш полк. Перемога. Одна на всіх» архівної колекції «До 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» за результатами ініціативного документування.Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації Сухомлин О. В.
  3. Про результати проведення експертизи цінності аудіовізуальних документів в електронній формі Центрального державного електронного архіву України за 2013 рік. за результатами ініціативного документування.Доповідач – провідний архівіст відділу використання інформації документів Йовенко Н. В.
  4. Про результати проведення експертизи цінності документів та розгляд опису справ постійного зберігання за 2013-2014 роки служби діловодства (керівництва).Доповідач – провідний архівіст відділу формування Національного архівного фонду Набережня В. А.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн