Експертно-перевірна комісія

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська, 24)

10 серпня 2017 р. 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 1. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки документів особового походження в електронній формі Кузьменка А. В.

  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації Горбач  О. С.

 2. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки локальної копії веб-сайту «Наш полк. Перемога. Одна на всіх» архівної колекції «До 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» за результатами ініціативного документування.

  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації Сухомлин О. В.

 3. Про результати проведення експертизи цінності аудіовізуальних документів в електронній формі Центрального державного електронного архіву України за 2013 рік. за результатами ініціативного документування.

  Доповідач – провідний архівіст відділу використання інформації документів Йовенко Н. В.

 4. Про результати проведення експертизи цінності документів та розгляд опису справ постійного зберігання за 2013-2014 роки служби діловодства (керівництва).

  Доповідач – провідний архівіст відділу формування Національного архівного фонду Набережня В. А.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн