Експертно-перевірна комісія

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська, 24)

10 серпня 2017 р. 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 1. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки документів особового походження в електронній формі Кузьменка А. В.

  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації Горбач  О. С.

 2. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки локальної копії веб-сайту «Наш полк. Перемога. Одна на всіх» архівної колекції «До 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» за результатами ініціативного документування.

  Доповідач – провідний архівіст відділу інформаційних технологій та захисту інформації Сухомлин О. В.

 3. Про результати проведення експертизи цінності аудіовізуальних документів в електронній формі Центрального державного електронного архіву України за 2013 рік. за результатами ініціативного документування.

  Доповідач – провідний архівіст відділу використання інформації документів Йовенко Н. В.

 4. Про результати проведення експертизи цінності документів та розгляд опису справ постійного зберігання за 2013-2014 роки служби діловодства (керівництва).

  Доповідач – провідний архівіст відділу формування Національного архівного фонду Набережня В. А.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

 27-28 травня 2019 року

Відбудеться міжнародна наукова конференція «Архіви, бібліотеки і музеї як інститути соціальної пам’яті людства». Організаторами заходу виступили: Департамент з архівів та діловодства Міністерства юстиції Республіки Білорусь, Національна бібліотека Білорусі, Історичний факультет Білоруського державного університету. Місце проведення: м. Мінськ, Республіка Білорусь. Програма конференції.

20-21 червня 2019 року

До 50-річчя Центрального державного науково-технічного архіву України відбудеться засідання Міжнародного круглого столу «Проблеми інформатизації архівної справи: цифровізація як засіб забезпечення потреб інформаційного суспільства». Місце проведення: м. Харків, ХНУ імені В. Н. Каразіна. Онлайн-запрошення. Інформаційний лист. Заявка. Афіша.

Виставки онлайн