Експертно-перевірна комісія

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

19 серпня 2015 р. 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

  1. Про розгляд акта про результати експертизи цінності документів в електронній формі, переданих Тримбачем С.В.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  2. Про розгляд проекту акта приймання-передавання документів особового походження в електронній формі на постійне зберігання Тримбача С. В.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т.Г.
  3. Про розгляд акта про знищення документів особового походження в електронній формі, які не мають культурної цінності та не підлягають постійному зберіганню у ЦДЕА України.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  4. Про розгляд історичної довідки Державної архівної служби України.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  5. Про розгляд історичної довідки Державної служби з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  6. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки фотодокументів ЦДЕА України за 2009-2010 роки.Доповідач – головний спеціаліст відділу інформаційних технологій Фіткулін О. Т.
  7. Про результати проведення експертизи цінності документів та розгляд описів справ постійного зберігання відділу забезпечення збереженості та обліку документів за 2009-2010 роки.Доповідач – начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів Чернятинська Ю. Г.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

4-5 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн