Експертно-перевірна комісія

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

19 серпня 2015 р. 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

  1. Про розгляд акта про результати експертизи цінності документів в електронній формі, переданих Тримбачем С.В.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  2. Про розгляд проекту акта приймання-передавання документів особового походження в електронній формі на постійне зберігання Тримбача С. В.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т.Г.
  3. Про розгляд акта про знищення документів особового походження в електронній формі, які не мають культурної цінності та не підлягають постійному зберіганню у ЦДЕА України.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  4. Про розгляд історичної довідки Державної архівної служби України.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  5. Про розгляд історичної довідки Державної служби з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  6. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки фотодокументів ЦДЕА України за 2009-2010 роки.Доповідач – головний спеціаліст відділу інформаційних технологій Фіткулін О. Т.
  7. Про результати проведення експертизи цінності документів та розгляд описів справ постійного зберігання відділу забезпечення збереженості та обліку документів за 2009-2010 роки.Доповідач – начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів Чернятинська Ю. Г.
Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн