Експертно-перевірна комісія

 

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

22 березня 2016 р. 10.00

 

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 

  1. Про розгляд звіту про роботу експертно-перевірної комісії ЦДЕА України за 2015 рік.Доповідач – заступник директора Паламарчук Л. В.
  2. Про розгляд Положення про архів Центрального державного електронного архіву України.Доповідач – начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів Чернятинська Ю. Г.
  3. Про розгляд історичних довідок веб-сайтів, які планується включити до архівної колекції «Українська діаспора у світі», за результатами ініціативного документування.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  4. Про розгляд списку веб-сайтів, які бажано взяти на постійне зберігання до ЦДЕА України, за результатами ініціативного документування «Революція гідності».Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  5. Про розгляд історичної довідки Державного агентства України з туризму та курортів.Доповідач – головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Бондаревська Л. О.
  6. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки електронних інформаційних ресурсів, переданих Державним агентством України з туризму та курортів.Доповідач – головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Лупанець М. О.
  7. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки аудіовізуальних документів за 2011 – 2012 роки.Доповідач – провідний архівіст сектору технічного забезпечення Мікрюкова О. Г.
  8. Про результати проведення експертизи цінності аудіовізуальних документів Центрального державного електронного архіву України за 2011 – 2012 роки.Доповідач – начальник відділу використання інформації документів Карапозюк А. Л.
  9. Про результати проведення експертизи цінності документів та розгляд опису справ постійного зберігання за 2011 – 2012 роки відділу формування НАФ та діловодства.Доповідач – головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Бондаревська Л. О.
  10. Про розгляд зведеної номенклатури справ на 2016 рік Центрального державного електронного архіву України.Доповідач – завідувач сектору кадрової роботи Аблаєва Н. О.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

 27-28 травня 2019 року

Відбудеться міжнародна наукова конференція «Архіви, бібліотеки і музеї як інститути соціальної пам’яті людства». Організаторами заходу виступили: Департамент з архівів та діловодства Міністерства юстиції Республіки Білорусь, Національна бібліотека Білорусі, Історичний факультет Білоруського державного університету. Місце проведення: м. Мінськ, Республіка Білорусь. Програма конференції.

20-21 червня 2019 року

До 50-річчя Центрального державного науково-технічного архіву України відбудеться засідання Міжнародного круглого столу «Проблеми інформатизації архівної справи: цифровізація як засіб забезпечення потреб інформаційного суспільства». Місце проведення: м. Харків, ХНУ імені В. Н. Каразіна. Онлайн-запрошення. Інформаційний лист. Заявка. Афіша.

Виставки онлайн