Експертно-перевірна комісія

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

23 червня 2016 р. 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 

 1. Про розгляд історичнoї довідки веб-сайта «Кобза – українці Росії», який планується включити до архівної колекції «Українська діаспора у світі», за результатами ініціативного документування.

  Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.

 2. Про розгляд списку № 2 веб-сайтів, які бажано взяти на постійне зберігання до Центрального державного електронного архіву України, за результатами ініціативного документування «До 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».

  Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.

 3. Про розгляд історичнoї довідки веб-сайта «Наш полк. Перемога. Одна на всіх», який планується включити до архівної колекції «До 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 1945 років», за результатами ініціативного документування.

  Доповідач – головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Бондаревська Л. О.

 4. Про розгляд списку № 3 веб-сайтів, які бажано взяти на постійне зберігання до ЦДЕА України, за результатами ініціативного документування «Краєзнавство та народне мистецтво України».

  Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.

 5. Про розгляд історичних довідок веб-сайтів, які планується включити до архівної колекції «Краєзнавство та народне мистецтво України», за результатами ініціативного документування.

  Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.

 6. Про результати проведення експертизи цінності документів та розгляд опису справ постійного зберігання відділу забезпечення збереженості та обліку документів за 2011 2012 роки.

  Доповідач – начальник відділу забезпечення збереженості та обліку документів Чернятинська Ю. Г.

 7. Про розгляд опису № 2 аудіовізуальних документів в електронній формі за 2011 2012 роки фонду № 22 «Літопис Центрального державного електронного архіву України: колекція аудіовізуальних документів в електронній формі» та розгляд акта про вилучення для знищення аудіовізуальних документів в електронній формі Центрального державного електронного архіву України за 2011 2012 роки.

  Доповідач – начальник відділу використання інформації документів Карапозюк А. Л.

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

6 грудня 2018 року

Відбудеться відкрита дискусія на тему: «Проблемні питання дотримання авторських та суміжних прав у діяльності державних архівів».
Місце проведення: конференц-зал ЦДАМЛМ України (м. Київ, вул. Володимирська, 22А).
Початок об 11.00.
Анкета учасникаДетальніше

Виставки онлайн