Експертно-перевірна комісія

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України

(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

28 жовтня 2014 р. 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України


 1. Про розгляд протоколу технічної перевірки локальної копії веб-сайта «Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича: офіційний сайт» архівної колекції «Світова спадщина ЮНЕСКО в Україні» за результатами ініціативного документування.

  Доповідач – начальник відділу інформаційних технологій Купрунець Т. Я.

 2. Про розгляд експертного висновку локальної копії веб-сайта «Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича: офіційний сайт», який планується включити до архівної колекції «Світова спадщина ЮНЕСКО в Україні».

  Доповідач – головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Чернятинська Ю. Г.

 3. Про розгляд списку веб-сайтів (продовження) прийнятих на постійне зберігання до ЦДЕА України, за результатами ініціативного документування «Світова спадщина ЮНЕСКО в Україні».

  Доповідач —начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.

 4. Про розгляд протоколів технічної перевірки локальних копій веб-сайтів архівної колекції «Позачергові вибори Президента України 2014» за результатами ініціативного документування.

  Доповідач — начальник відділу інформаційних технологій Купрунець Т. Я.

 5. Про розгляд експертних висновків локальних копій веб-сайтів архівної колекції «Позачергові вибори Президента України 2014».

  Доповідач – головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Чернятинська Ю. Г.

 6. Про розгляд списку веб-сайтів, прийнятих на постійне зберігання до ЦДЕА України, за результатами ініціативного документування «Позачергові вибори Президента України 2014».

  Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.

 7. Інше.

  Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн