Експертно-перевірна комісія

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

30 грудня 2015 р. 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

  1. Про розгляд експертного висновку на електронні інформаційні ресурси, передані Державною службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.Доповідач – головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Бондаревська Л. О.
  2. Про розгляд опису № 1 електронних інформаційних ресурсів, переданих Державною службою України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань, що підлягають постійному зберіганню.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  3. Про розгляд попереднього списку веб-сайтів, які бажано взяти на постійне зберігання до ЦДЕА України, за результатами ініціативного документування «Українська діаспора у світі».Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  4. Про розгляд тем ініціативного документування на 2016 рік.Доповідач – головний спеціаліст відділу формування НАФ та діловодства Бондаревська Л. О.
  5. Про розгляд зведених описів справ Центрального державного електронного архіву України за 2009-2010 роки.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  6. Про розгляд акта про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду Центрального державного електронного архіву України за 2009-2010 роки.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.
  7. Про розгляд опису №1 документів в електронній формі «Літопис аудіовізуальних документів ЦДЕА України».Доповідач – завідувач сектора використання інформації документів Карапозюк А. Л.
  8. Про розгляд зведеної номенклатури справ на 2016 рік Центрального державного електронного архіву України.Доповідач – завідувач сектора кадрової та режимно-секретної роботи Аблаєва Н.О.
  9. Про розгляд плану роботи експертно-перевірної комісії Центрального державного електронного архіву України на 2016 рік.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т. Г.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн