Експертно-перевірна комісія

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

29 березня 2017 р. 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

 1. Про розгляд звіту про роботу експертно-перевірної комісії ЦДЕА України за 2016 рік.Доповідач – заступник директора ЦДЕА України Паламарчук Л. В.
 2. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки аудіовізуальних документів в електронній формі ЦДЕА України за 2013 рік.
  Доповідач – начальник відділу інформаційних технологій та захисту інформації Вороной С. І.
 3. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки офіційного веб-сайту Державної архівної служби України.
  Доповідач – начальник відділу інформаційних технологій та захисту інформації Вороной С. І.
 4. Про розгляд історичної довідки (продовження) Державної архівної служби України.Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 5. Про внесення змін до Інструкції з діловодства у Центральному державному електронному архіві України.
  Доповідач – провідний архівіст відділу формування Національного архівного фонду Набережня В. А.
 6. Про результати проведення експертизи цінності документів та розгляд опису справ постійного зберігання відділу використання інформації документів за 2013-2014 роки.
  Доповідач – головний спеціаліст відділу використання інформації документів Карпека Л. М.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн