Експертно-перевірна комісія

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

29 березня 2017 р. 10.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

 1. Про розгляд звіту про роботу експертно-перевірної комісії ЦДЕА України за 2016 рік.Доповідач – заступник директора ЦДЕА України Паламарчук Л. В.
 2. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки аудіовізуальних документів в електронній формі ЦДЕА України за 2013 рік.
  Доповідач – начальник відділу інформаційних технологій та захисту інформації Вороной С. І.
 3. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки офіційного веб-сайту Державної архівної служби України.
  Доповідач – начальник відділу інформаційних технологій та захисту інформації Вороной С. І.
 4. Про розгляд історичної довідки (продовження) Державної архівної служби України.Доповідач – начальник відділу формування Національного архівного фонду Кручініна Т. Г.
 5. Про внесення змін до Інструкції з діловодства у Центральному державному електронному архіві України.
  Доповідач – провідний архівіст відділу формування Національного архівного фонду Набережня В. А.
 6. Про результати проведення експертизи цінності документів та розгляд опису справ постійного зберігання відділу використання інформації документів за 2013-2014 роки.
  Доповідач – головний спеціаліст відділу використання інформації документів Карпека Л. М.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

 27-28 травня 2019 року

Відбудеться міжнародна наукова конференція «Архіви, бібліотеки і музеї як інститути соціальної пам’яті людства». Організаторами заходу виступили: Департамент з архівів та діловодства Міністерства юстиції Республіки Білорусь, Національна бібліотека Білорусі, Історичний факультет Білоруського державного університету. Місце проведення: м. Мінськ, Республіка Білорусь. Програма конференції.

20-21 червня 2019 року

До 50-річчя Центрального державного науково-технічного архіву України відбудеться засідання Міжнародного круглого столу «Проблеми інформатизації архівної справи: цифровізація як засіб забезпечення потреб інформаційного суспільства». Місце проведення: м. Харків, ХНУ імені В. Н. Каразіна. Онлайн-запрошення. Інформаційний лист. Заявка. Афіша.

Виставки онлайн