Експертно-перевірна комісія

Порядок денний
засідання експертно-перевірної комісії
Центрального державного електронного архіву України
(м. Київ, вул. Солом’янська 24)

30 червня 2015 р. 14.00

УЧАСНИКИ: члени експертно-перевірної комісії ЦДЕА України

ЗАПРОШЕНІ: працівники ЦДЕА України

 1. Про розгляд опису № 1 архівних електронних інформаційних ресурсів, що підлягають постійному зберіганню, архівної колекції «До 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».Доповідач – начальник відділу забезпечення збереженості та обліку Чернятинська Ю. Г.
 2. Про розгляд попереднього списку № 2 веб-сайтів, які бажано взяти на постійне зберігання до ЦДЕА України, за результатами ініціативного документування «Краєзнавство та народне мистецтво України».Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т.Г.
 3. Про розгляд історичної довідки веб-сайта «Національний заповідник «Хортиця», який планується включити до архівної колекції «Краєзнавство та народне мистецтво України» за результатами ініціативного документування.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т.Г.
 4. Про розгляд опису № 2 первинного розбирання документів та висновку № 2 на документи особового походження в електронній формі передані Тримбачем С. В.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т.Г.
 5. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки електронного інформаційного ресурсу Державної установи «Український центр інформаційних технологій та Національного Реєстру» Міністерства охорони здоров’я України.Доповідач – головний спеціаліст відділу інформаційних технологій Фіткулін О.Т.
 6. Про розгляд історичної довідки Державної установи «Український центр інформаційних технологій та Національного Реєстру» Міністерства охорони здоров’я України.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т.Г.
 7. Про результати технічної перевірки та розгляд протоколу технічної перевірки офіційного веб-сайту Державної служби з питань захисту персональних даних.Доповідач – головний спеціаліст відділу інформаційних технологій Фіткулін О.Т.
 8. Про розгляд історичної довідки Державної служби з питань захисту персональних даних.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т.Г.
 9. Про результати проведення технічної перевірки та розгляд звіту технічної перевірки архівної електронної справи «Новини України та світу. «УКРІНФОРМ», переданої Центральним державним архівом вищих органів влади та управління України.Доповідач – головний спеціаліст відділу інформаційних технологій Фіткулін О.Т.
 10. Про результати проведення експертизи цінності документів та розгляд опису справ постійного зберігання за 2009-2010 роки відділу формування НАФ та діловодства.Доповідач – начальник відділу формування НАФ та діловодства Кручініна Т.Г.
 11. Про розгляд форми протоколу технічної перевірки фотодокументів ЦДЕА України постійного зберігання.Доповідач – головний спеціаліст відділу інформаційних технологій Фіткулін О.Т.
 12. Інше

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

19-22 жовтня 2021 р.

Міжнародною радою архівів (ICA) оголошено нові дати проведення Конгресу ICA в Абу-Дабі19-22 жовтня 2021 р. в Національному виставковому центрі Абу-Дабі (ADNEC).  Наради ICA з питань управління відбудуться між 17-18 жовтня 2021 р.

Виставки онлайн