Click to listen highlighted text!

II  Науково-практичний семінар із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади»

Директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк взяв участь у II Науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбувся в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України (далі – ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України). 

Організаторами заходу виступили: ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, Центральний державний електронний архів України, Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства, Литовський державний новий архів, ВГО «Консорціум закладів післядипломної освіти», Український відкритий університет післядипломної освіти, Центральний інститут післядипломної освіти, відділ науково-організаційної роботи, Громадська спілка «Всеукраїнська академія інноваційного розвитку освіти», ВГО «Спілка архівістів України».

З вітальним словом до учасників семінару звернувся ректор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, член-кореспондент Академії наук вищої освіти України, доктор філософії Микола Кириченко.

Модератором заходу виступила проректор з науково-методичної роботи та міжнародних зв’язків ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктора педагогічних наук, професора, дійсний член НАПН України Олена Отич.

Основними спікерами заходу виступили: начальник відділу щодо нагляду за управлінням документацією Литовського державного нового архіву (Head of Division for Supervision of Records Management, Lithuanian State Modern Archives) Дануте Контрімавічієне (Danutė Kontrimavičienė) з доповіддю «Перспективи електронного документообігу в Литві»; директор Українського науково-дослідного інституту архівної справи та діловодства, старший науковий співробітник, кандидат історичних наук Олександр Гаранін з доповіддю «Примірний план заходів щодо реалізації концепції інформатизації архівної справи України» та директор ЦДЕА України, кандидат історичних наук Юрій Ковтанюк з доповіддю «Завдання Уряду України щодо практичної реалізації всього життєвого циклу електронних документів».

Також у роботі семінару взяли участь працівники наукових установ та закладів освіти: керівники установ, працівники загальних відділів (діловоди), архівних структурних підрозділів та структурних підрозділів з інформаційних технологій, які упроваджують електронний документообіг, використовують його у діловодстві, освітньому процесі та науковій роботі.

Спікери семінару люб’язно відповіли на всі запитання учасників заходу.

Програма заходу

     

Назад

Анонси

19-23 вересня 2022 року

Відбудеться в Римі (Італія) 9-та конференція МРА «ICA Roma 2022». Римський програмний комітет запрошує фахівців з архівної справи та документообігу протягом 2-х місяців подати пропозиції до обговорення на конференції. Детальніше.

Жовтень 2025 року

Міжнародна рада архівів (МРА) повідомляє, що її Конгрес 2025 року відбудеться у жовтні в Барселоні (Каталонія, Іспанія). Організаторами конгресу виступлять МРА, уряд Каталонії, місто Барселона та Товариство каталонських архівістів та менеджерів з діловодства.

Всі анонси

Виставки онлайн

Клацніть для прослуховування виділеного тексту!