Нарада з питань організації порядку роботи з електронними документами, в тому числі підготовки їх до передавання на архівне зберігання.

(будинок Уряду, 2 липня 2015 р. 12:00)

Директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю.С. разом із заступником Голови Укрдержархіву Бондарчуком І.В. взяли участь у нараді під головуванням заступника Міністра Кабінету Міністрів Греби Р.В. щодо організації порядку роботи з електронними документами, в тому числі підготовки їх до передавання на архівне зберігання.

Також у нараді взяли участь представники Секретаріата Кабінету Міністрів України та Державного агентства з питань електронного урядування.

Голова Державного агентства з питань електронного урядування Риженко О.В. доповів про запуск 01 липня 2015 року в тестовому режимі системи електронної взаємодії органів виконавчої влади, яка на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 27.05.2015 № 351 повинна бути введена в промислову експлуатацію з 01 вересня 2015 року.

З метою відпрацювання у тестовому режимі системи електронної взаємодії органів виконавчої влади всіх документаційних процесів, у тому числі приймання-передавання електронних документів до державних архівів, Укрдержархіву було запропоновано взяти участь у робочій групі щодо уточнення форматів електронних документів та участі Центрального державного електронного архіву України у процесі приймання електронних документів, підготовлених для передавання у цих форматах.

За результатами апробації пропонується внести зміни у відповідні нормативно-правові акти для забезпечення промислової експлуатації системи електронної взаємодії органів виконавчої влади.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Виставки онлайн