Нарада з питань організації порядку роботи з електронними документами, в тому числі підготовки їх до передавання на архівне зберігання.

(будинок Уряду, 2 липня 2015 р. 12:00)

Директор ЦДЕА України Ковтанюк Ю.С. разом із заступником Голови Укрдержархіву Бондарчуком І.В. взяли участь у нараді під головуванням заступника Міністра Кабінету Міністрів Греби Р.В. щодо організації порядку роботи з електронними документами, в тому числі підготовки їх до передавання на архівне зберігання.

Також у нараді взяли участь представники Секретаріата Кабінету Міністрів України та Державного агентства з питань електронного урядування.

Голова Державного агентства з питань електронного урядування Риженко О.В. доповів про запуск 01 липня 2015 року в тестовому режимі системи електронної взаємодії органів виконавчої влади, яка на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 27.05.2015 № 351 повинна бути введена в промислову експлуатацію з 01 вересня 2015 року.

З метою відпрацювання у тестовому режимі системи електронної взаємодії органів виконавчої влади всіх документаційних процесів, у тому числі приймання-передавання електронних документів до державних архівів, Укрдержархіву було запропоновано взяти участь у робочій групі щодо уточнення форматів електронних документів та участі Центрального державного електронного архіву України у процесі приймання електронних документів, підготовлених для передавання у цих форматах.

За результатами апробації пропонується внести зміни у відповідні нормативно-правові акти для забезпечення промислової експлуатації системи електронної взаємодії органів виконавчої влади.

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн