Новини ЦДЕА України

Заступник директора Центрального державного електронного архіву України Ю. С. Ковтанюк взяв участь у робочій нараді, що відбулася у Міністерстві юстиції України, щодо погодження зауважень та пропозицій, що були надані Укрдержархіву стосовно проекту нормативно-правового акта «Порядок роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до архівного зберігання», який розроблено за розпорядженням Кабінету Міністрів України вiд 26 вересня 2011 р. № 1014-р «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Концепції розвитку електронного урядування в Україні». Головував на нараді заступник директора департаменту – начальник Управління функціонування центрального засвідчувального органу Мін’юсту І. О. Наливайко. Також у нараді взяли участь заступник директора департаменту – начальник відділу нормативно-методичного забезпечення діловодства Укрдержархіву О. В.  Денисенко, адміністратор ІТС ЦЗ Мін’юсту, начальник відділу державного підприємства «Інформаційний центр» Ю. М. Козлов та співробітник ПрАТ «Інститут розвитку передових технологій» К. М. Волкова.

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

3 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у II  науково-практичному семінарі із міжнародною участю «Організація електронного документообігу в закладах освіти та органах державної влади», який відбудеться в Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за адресою: м.Київ, вул. Січових Стрільців, 52А.
Інформаційний лист.

4 квітня 2019 року

ЦДЕА України запрошує взяти участь у ІІ Міжнародному науково-практичному семінарі «Цифрові трансформації та інститути соціальної пам’яті», який  відбудеться на базі кафедри історії та документознавства Навчально-наукового гуманітарного інституту  Національного авіаційного університету. Місце проведення: м. Київ, пр. Космонавта Комарова, 1. Інформаційний лист. Заявка для участі (eng).

Виставки онлайн