Новини у світі

Національне управління архівів і документації (США) завершує проект електронного архіву та обирає компанію IBM для підтримки системи

Національне управління архівів і документації (США) завершило розробку архіву електронних документів та має намір залучити до співпраці IBM для експлуатації і підтримки системи.

Контракт знаменує закінчення стадії розробки 10-річного проекту, проблемою якого були відставання від графіка та перевитрата коштів. У зв’язку з цим керівники NARA погодилися з рекомендаціями Адміністративно-бюджетного управління щодо завершення створення електронного архіву до 30 вересня.

Вартість контракту IBM протягом 10 років, з усіма послугами становить 243 млн. дол., повідомив прес-секретар NARA David Lake.

29 вересня у прес-релізі NARA офіційно заявило про досягнення значних цілей щодо створення архіву електронних документів(ERA’s), а також про подальший розвиток та підтримку системи.

“Ми з нетерпінням очікуємо співпраці з IBM для забезпечення безперервного функціонування системи нашого архіву, та забезпечення подальшого розвитку, оскільки необхідно постійно адаптуватися до швидкої зміни інформаційних технології та програмного забезпечення”, повідомив в релізі ІТ-директор Michael Wash.

Архів електронних документів створений для приймання та зберігання електронних документів, створених федеральними агентствами, Білим домом і Конгресом, а також для забезпечення он-лайн доступу до цих документів.

У 2005 році Національне управління архівів і документації уклало контракт з Lockheed Martin на створення архіву оцифрованих офіційних документів у грудні 2008 року. Спочатку прогнозована вартість проекту архівних електронних документів становила 500 млн. доларів, проте Рахункова палата США повідомила на початку цього року, що вартість може зрости до 1.4 млд.

IBM буде здійснювати діяльність по технічному обслуговуванню системи в Гейтерсбурзі, штат Меріленд.

http://fcw.com

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Виставки онлайн