Новини ЦДЕА України

Крім працівників архіву (заст. директора Ю.С. Ковтанюка, нач. відділу забезпечення збереженості та обліку А.О. Стеценка, головного спеціаліста відділу інформаційних технологій Т.Я. Купрунця, головного наукового співробітника відділу інформаційних технологій А.О. Чекаткова) у нараді взяли участь представники Державної архівної служби України (нач. відділу інформаційних технологій Ю.І. Забенько, нач. відділу нормативно-методичного забезпечення діловодства О.В. Денисенко), Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства (директор О.Я. Гаранін).

За результатами наради було вирішено передати на опрацювання до ТОВ «Арт-мастер» проект «Концепції планування життєвого циклу електронних документів» у схемах і опрацювати отримані від ТОВ «Арт-мастер» зауваження та пропозиції щодо термінологічного апарату, що застосовується у «Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання» за аналізом законів та нормативно-правових актів України та продовжити діалог через два тижня з метою обміну результатами досліджень щодо унормування роботи з електронними документами у діловодстві та організації електронного документообігу в Україні.

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

15 листопада 2018 року

Відбудеться навчальний семінар для працівників ЦДЕА України з метою підвищення рівня володіння державною мовою. Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 24, ЦДЕА України, кім. 126.

12-16 листопада 2018 року

Відбудеться стажування представників ЦДЕА України та Державного центру збереження документів НАФ за напрямами: електронний документ, оцифровка документів; реставрація архівних документів. Місце проведення: м. Варшава, Республіка Польща. Програма 1. Програма 2.

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн