Новини у світі

Стрічкові накопичувачі не застаріла технологія зберігання даних, але потребує вдосконалення.

Незважаючи на досягнення в області технологій зберігання даних, такі як програми резервного копіювання, дедуплікаціі даних, хмарні технології, стрічкові накопичувачі не є застарілим пристроєм для зберігання інформації, вважають аналітики і постачальники SNW Europe 2012.

«Ведеться багато розмов про стрічкові накопичувачі, як про застарілу технологію, але в даний час 80% організацій використовують стрічки для архівування», сказав Мартін Хінлі (Martin Hingley), головний аналітик IT Candor, «і однією з головних причин є низька вартість».

Стрічкові накопичувачі інформації на 15% дешевше за диски. На думку експертів стрічки, є більш ефективними для зберігання даних протягом тривалого періоду часу, наприклад, дані про пацієнта, які мають зберігатися протягом життя. Крім того, ймовірність пошкодження даних нижче, ніж на дисках.

Згідно з даними першого Європейського Аудиту 2012, проведеного IP Expo в Лондоні, резервне копіювання даних європейських підприємств щороку становить близько 90 Тб, з них 38% використовують стрічкові накопичувачі інформації.

Експерти вважають, що сегмент стрічкових систем зберігання даних не показав зріст в останні кілька років, оскільки в малому та середньому бізнесі перевагу надають хмарним технологіям. Але стрічкові накопичувачі будуть зберігати свою актуальність до тих пір, поки архівування залишається важливим методом зберігання даних.

Стрічкові накопичувачі, не втрачають актуальності, але вони повинні удосконалюватися, а також повинні бути покращені стандарти для зберігання даних на стрічках, так як кожен постачальник має свій власний формат. Linear Tape File System (LTFS) – технологія, що забезпечує просту ідентифікацію даних у стрічкових бібліотеках – це гарний крок вперед для відновлення сегмента стрічки, повідомив незалежний ІТ-аналітик Енріко Сігноретті (Enrico Signoretti).

http://www.computerweekly.com

Метричні книги

Адміністратор відомчої електронної пошти Державної архівної служби України

Анонси

15 листопада 2018 року

Відбудеться навчальний семінар для працівників ЦДЕА України з метою підвищення рівня володіння державною мовою. Місце проведення: м. Київ, вул. Солом’янська, 24, ЦДЕА України, кім. 126.

12-16 листопада 2018 року

Відбудеться стажування представників ЦДЕА України та Державного центру збереження документів НАФ за напрямами: електронний документ, оцифровка документів; реставрація архівних документів. Місце проведення: м. Варшава, Республіка Польща. Програма 1. Програма 2.

26-28 листопада 2018 року

У 2018 році Міжнародна рада архівів відзначає Міжнародний день архівів під гаслом Щорічної конференції архівів (ALA-ICA) «Архіви: управління, пам’ять та спадщина». Місце проведення: м. Яунде, Камерун. Детальніше 

05 грудня 2018 року

Відбудуться дев’ятнадцяті джереловознавчі читання «Джерельний потенціал інформаційних ресурсів архівів», присвячені 100-річчю від дня народження професора Марка Варшавчика. Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Інформаційне повідомлення. Анкета.

Виставки онлайн